Stomatologia dziecięca

W naszej klinice stomatologią dziecięcą zajmuje się:

Stomatologia dziecięca

Czy wiesz, że aż 9 na 10 dzieci zmaga się z próchnicą? Tego problemu nie można bagatelizować – nawet w przypadku zębów mlecznych – ponieważ wpływa to niekorzystnie nie tylko na stan jamy ustnej, ale również na ogólną kondycję zdrowotną dziecka. Dlatego jak najwcześniej należy zacząć przyzwyczajać dziecko do prawidłowej pielęgnacji zębów oraz cyklicznych wizyt w gabinecie stomatologicznym.

Stomatologia dziecięca w naszej przychodni wkracza na wyższy poziom leczenia.

Wysoko wykwalifikowani dentyści oraz sprzęt bazujący na zaawansowanych technologiach pozwala nam leczyć szybko, sprawnie i skutecznie. Leczenie rozpoczyna się od postawienia diagnozy, na podstawie której dobierane są najodpowiedniejsze metody. W końcu nie zawsze konieczne jest leczenie kanałowe czy usuwanie zęba. 

W ramach świadczonych usług przeprowadzamy:

  • zabiegi profilaktyczne
  • lakowanie bruzd (u dzieci w wieku 6-8 lat)
  • fluoryzację
  • lapisowanie
  • leczenie zębów mlecznych i stałych
  • leczenie endodontyczne
  • usuwanie zębów mlecznych i stałych.

Zapewniamy wysoki profesjonalizm świadczonych usług, który przekłada się na leczenie bez lęku i stresu. Mali pacjenci wymagają specjalnego podejścia, a wizyta u dentysty może być dla nich niezwykle stresująca lub nawet wiązać się z panicznym lękiem. Mając tego świadomość, stomatologia dziecięca w Dental Max dostosowana jest do potrzeb najmłodszych. Dokładamy wszelkich starań, by czuli się oni komfortowo w naszym gabinecie. Dbamy też o przyjazną atmosferę, która pozwala rozładować napięcie i negatywne emocje.

Dental Max
Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna

ul. Senatorska 20 (wejście od ul. Bielańskiej) Warszawa